Czy wszystkie sprzedawane produkty są w pełni oryginalne/autentyczne?

-Tak, wszystkie buty są oryginalna i autentyczne. Każdy but jest dokładnie sprawdzany pod czujnym okiem przez doświadczonego eksperta. Buty są sprawdzane i weryfikowane pod wieloma względami między innymi pod światłem UV i wieloma nowoczesnymi metodami, dzięki czemu jesteśmy pewni co sprzedajemy.

Czy buty są nowe?

-Tak wszystkie buty są nowe z metkami. Tak jak od producenta tzn: z boxem, sznurówkami itp.

Wymiana rozmiaru?

-Wybrałeś/aś zły rozmiar? To nie problem możesz go wymienić! Skontaktuj się poprzez maila lub na instagramie.

Zwrot?

-Produkt ci nie odpowiada? Masz czas na zwrot do 14 dni od jego otrzymania.

Dlaczego ceny różnią się względem rozmiaru?

-Rynek butów rządzi się swoimi prawami. Producent np nike, nie wypuszcza każdego rozmiaru w takiej samej ilości, co oznacza że jednego rozmiaru jest więcej i jest łatwiej dostępny a drugiego jest mniej i jest ciężej dostępny, również jeżeli rozmiar danego produktu jest mocno pożądany cena rynkowa potrafi znacząco wybić się na tle pozostałych.

Czas realizacji zamówień?

-Średni czas realizacji zamówień to 3-7 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może potrwać do 14 dni roboczych (bardzo sporadyczne przypadki)

Skąd posiadacie limitowane produkty na naszej stronie?

-Wszystkie sprzedawane produkty są limitowane i są swojego rodzaju kolekcjonerskimi, to znaczy but wychodził raz w ograniczonej ilości sztuk. Wszystkie obecne produkty na stronie są wyprzedane w sklepach i są wygrywane w specjalnych losowaniach przez osoby prywatne. Dalej buty od takich osób są skupowane i sprawdzane pod względem autentyczności i czy nie posiadają wad fabrycznych.

Scroll to Top